HAKKIMIZDA

                                                      

Firmamız 1980 yılında babamız  Ahmet KOÇAK  tarafından ilk olarak Adana Bakım Yurdu Caddesinde kurulmuş  olup günümüzde yaşama sağlık, lezzet, keyif katmaya devam etmektedir.

   Her türlü kuruyemiş üretim,imalat, toptan ve perakende satışlarıyla kuruyemiş sektöründe hizmetlerine devam etmektedir.

   1996 yılında kuruyemiş sektöründe cesur atılım ve yatırımlarla, istikrarlı kalite politikasıyla kendini ispatlayarak şirket haline gelmiştir.Şirket haline geldikten sonra Küçüksaat şubesini açarak perakende sektöründe önemli bir adım atmıştır.

   2016 yılında farklı bir yapılaşma ile sektörde çığır açarak Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi(AOSB) bölgesinde modern fabrikasına taşınarak faaliyetine burada devam etmektedir.

                                                 Vizyonumuz 


   Firmamız olarak kuruyemiş sektöründe ürünleri ham olarak çiftçiden alıp modern tesislerimizde işleyerek en kalite ürünler olarak siz değerli müşterilerimize sunmak,  kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir...

                                             Firma Politikamız


   Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.
Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren bir firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır...

 

   Hasat döneminde en kaliteli ürünleri seçip, bu ürünlerin tüketiciye ulaşana kadar doğallığını, tazeliğini, kalitesini ve lezzetini koruması için kalite standartlarının tüm gerekliliklerini özenle sağlayan Suffa, bu özeniyle tüketicilerin zihninde ve kalbinde taht kurmuştur.

  

Bölgemizin en iyi şekilde tanıtımı, modernleşme prensipleriyle ülkemiz sektöründe haklı bir saygınlığı elde etmiştir.Bu kategoride ürün bulunamadı.